Upravit stránku

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn.

Aplikace chemického peelingu
Ošetření provádí zkušený dermatolog. Intenzita a počet peelingových zákroků závisí na tom, jaký výsledek je požadován. Nutná je domácí příprava krémem s obsahem kyseliny glykolové v nižší koncertraci - GLYCO-A v délce 3 týdny až jeden měsíc před zákrokem.

Průběh ošetření
Při chemickém peelingu se na očištěnou kůži nanese roztok koncetrované kyseliny glykolové. Po stanovené době aplikace tj. 3 až 6 minut (dle diagnózy a tolerance pokožky) se aplikuje neutralizační roztok. Na závěr se kůže ošetří hydratačně - regenračním sérem Nano Age z řady Nanoceuticals.
Po ošetření může být pokožka zarudlá a následně může dojít k mírnému olupování kůže. Tyto projevy odezní nejdéle do 3 až 5ti dnů a jsou žádoucí.

Po ošetření
Po dobu 3 dnů po aplikaci doporučujeme používat vhodný hydratační krém. Po chemickém peelingu je nutno pokožku chránit minimálně po dobu 4-6 týdnů úpřed slunečním zářením vhodnou fotoprotekcí SPF 50+.

Ošetření chemickým peelingem také příznivě působí na příliš mastnou pokožku.

Ceník
Sébionex. K - krém nutný před zákrokem          350    Kč
Obličej1 000 Kč
Dekolt1 000 Kč
Záda1 500 Kč