Upravit stránku

Kožní ambulance Dermalink vznikla v roce 2011 a v současné době nabízí pacientům ošetření ve čtyřech ordinacích. V Praze jsou v provozu dvě ordinace - první v Lékařském domě Jílovská v Praze 4 Bráníku a druhá na adrese Kloknerova 1245/1, Praha 4 Chodov v budově polikliniky Kloknerova. Ordinaci v Říčanech najdete na adrese Sukova 3,  ordinace v Úvalech sídlí v budově polikliniky.
Tým kožní ordinace Dermalink tvoří v současné době tři lékařky - MUDr. Kristýna Baudyšová, MUDr. Jana Kellerová a MUDr. Renata Dočkálková, dále Hana Musílková - sestra v pražské ordinaci, Jana Hlavatá - sestra v říčanské ordinaci, Petra Katsiedl - sestra v říčanské ordinaci a Kateřina Malfatti - sestra v ordinaci v Úvalech.
Manuální a přístrojovou lymfodrenáž u nás provádí školené tepareutky Monika Křížová, Daniela Čápová a Kateřina Strnadová.
Po telefonu Vás rády do některé z našich ordinací objednají Radka Králová a Tereza Šimková.

MUDr. Kristýna Baudyšová

Od roku 2000 pracovala v kožní ambulanci polikliniky v Praze 10 zaměřené na klasickou dermatologii i venerologii a zároveň získávala zkušenosti na kožní klinice Vojenské nemocnice Střešovice. Po atestaci v roce 2003 nastoupila do ambulantního kožního zařízení Dermacentrum. V současné době pracuje v ambulancích Dermalink v Praze, Říčanech a Úvalech, kde se vedle běžné dermatovenerologické praxe zaměřila na korektivní dermatologii, konkrétně chirurgické i laserové zákroky a výkony z oblasti estetické medicíny.

 

 

MUDr. Jana Kellerová

Od roku 2004 pracovala v Pražském dermatologickém centru, v letech 2005 až 2011 působila na Dermatovenerologické klinice UK 2. LF a Fakultní Nemocnici Bulovka. MUDr. Kellerová je lékař - lymfolog, specialista v komplexní léčbě lymfedému vč. manuální mízní drenáže. V současné době pracuje v ambulancích Dermalink v Praze a Říčanech, kde se vedle běžné dermatovenerologické praxe věnuje právě pacientům s lymfologickými obtížemi.

 

 

MUDr. Renata Dočkálková

Studovala na 1. LF UK V Praze. Od r. 1999 pracovala ve Vojenské nemocnici v Plzni na lůžkovém dermatovenerologickém oddělení a ve všeobecné dermatovenerologické ambulanci. V r. 2002 získala atestace v oboru Dermatovenerologie. Od r. 2008 pracuje v Sanatoriu Achillea - denním stacionáři pro pacienty s chronickými dermatologickými nemocemi, ve všeobecné dermatovenerologické ambulanci. Od srpna 2017 spolupracuje s ordinací Dermalink.

 

Hana Musílková
zdravotní sestra, ordinace Praha 4

Vystudovala Střední zdravotnickou školu v Praze a navázala dvouletým studiem Speciální ošetřovatelské péče v chirurgii. Od roku 2008 pracovala v ambulantním kožním zařízení Dermacentrum. Je absolventkou kurzu Manuální lymfodrenáže těla v regeneraci. V naší ordinaci pracuje od roku 2010.

Petra Kratochvílová
terapeutka - lymfodrenáže Praha

V roce 2000 ukončila vyšší zdravotnickou školu 5. května, obor diplomovaný fyzioterapeut. Poté pracovala ve FTN Praha na ambulantní i lůžkové rehabilitaci. Několik let působila v Medicentru Praha, kde se věnovala jak ambulantní, tak i lůžkové rehabilitaci a manuálním lymfodrenažím. Věnuje se také práci fyzioterapeuta a skupinovému cvičení Sm systému v Centru zdravých zad v Praze. V naší ordinaci pracuje od roku 2020.

 

Jana Hlavatá
zdravotní sestra Říčany

Studovala na Střední zdravotnické škole v Příbrami obor Všeobecná sestra, pracovala na  1. ortopedické klinice v Praze, v nemocnici v Jablonci nad Nisou a v nemocnici Liberec. V roce 1996 získala pomaturitní specializaci Sestra na operačním sále. V letech 2003 až 2005 pracovala jako sestra specialistka – instrumentářka v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. V naší ordinaci v Říčanech pracuje od roku 2015.

Kateřina Malfatti
zdravotní sestra Úvaly

Po maturitě na Střední zdravotnické škole pracovala na oddělení urologické kliniky na Praze 2, po mateřské dovolené pak v privátní urologické praxi na ambulanci a v nemocnici Na Bulovce na urologickém endosále. V naší ordinaci v Úvalech pracuje od roku 2013, zároveň se věnuje víceoborové ambulantní praxi jako sestra na urologii, chirurgii a geriatrii.

Daniela Čápová
terapeutka - lymfodrenáže Praha a Říčany

Studovala na střední zdravotní škole, obor rehabilitace. Pracovala v ÚPMD v Podolí, v Dětských lázních v Kostelci nad Černými Lesy a poté v soukromé praxi v nestátních zdravotnických zařízeních. Od roku 2013 pracuje v nemocnici Říčany na ambulantní rehabilitaci. Je absolventkou kurzu Manuální lymfodrenáže v NZZ Stanislava Flandery. V naší ordinaci pracuje od roku 2013.

Kateřina Strnadová, Bc.
terapeutka - lymfodrenáže Říčany

V roce 1997 absolvovala obor Diplomovaný fyzioterapeut na VZŠ v Hradci Králové. Poté vystudovala na Universitě v Hradci Králové bakalářský stupeň oboru Management zdravotnictví. Má praxi v lůžkovém i ambulantním provozu oddělení fyzioterapie v Nemocnici v Ústí nad Orlicí, v SAS Česká Třebová, v Medicentru Praha a Nemocnici Říčany. Je zapsaná v registru pracovníků MZ ČR.

Petra Katsiedl
zdravotní sestra Říčany

Vystudovala střední zdravotní školu v Karlových Varech obor všeobecná sestra, po maturitě žila rok v zahraničí. Poté nastoupila do Říčanske nemocnice, kde pracovala na interním oddělení, na kožním oddělení, ortopedické ambulanci a na jednodenní lůžkové péči. V současné době pracuje jako zdravotní sestra pro Dermalink a jako koordinátorka pro Iscare.